Zorganizuj urodziny w Figlobajce

Kraina Zabawy Figlobajka na urodziny dla dzieci


Kraina Zabawy Figlobajka to idealne miejsce na urodziny dla dzieci. Przyjęcia organizujemy w dwóch bajecznie zaaranżowanych salkach, doskonale wyposażonych na potrzeby przeróżnych okoliczności. Urodziny dla maluchów to najczęściej organizowane imprezy w figlobajce, jednak charakter naszego obiektu pozwala również na organizacje przyjęć z każdej możliwej okazji jak: chrzciny, imieniny, zakończenie przedszkola, rozpoczęcia wakacji itp.


Urodziny dla dzieci - pakiety


Do wyboru posiadamy 3 pakiety imprezowe light, medium i premium w zależności od Państwa potrzeb, dla najbardziej wymagających klientów przewidujemy też możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność w pakiecie vip. W trakcie przyjęcia dzieci mogą korzystać z atrakcji dostępnych w naszym parku rozrywki, spędzając ważny dla siebie czas w zabawie. Zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Figlobajce będzie wspaniałym prezentem dla Państwa dzieci.


Park trampolin Bełchatów


Nasz park trampolin Bełchatów to idealne miejsce do zabawy w trakcie przyjęć urodzinowych. Super przerywnikiem w trakcie biesiady jest czas spędzony na trampolinach i seria skoków przepełnionych radością. Park trampolin posiada nowoczesne i bezpieczne wyposażenie, zatem mogą być Państwo spokojni o bezpieczeństwo maluchów.


Kraina Zabawy Figlobajka – ogrom przestrzeni


Kraina Zabawy Figlobajka to duży i przestronny obiekt, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprosić naprawdę duże grupy zorganizowane. Wystarczy przesłać do nas zapytanie przy pomocy formularza kontaktowego bądź zadzwonić.

Kraina zabawy, urodziny dla dzieci, Park trampolin Bełchatów