Sale zabaw w Polsce

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce


Parki rozrywki dla dzieci w Polsce oferują szereg różnorodnych atrakcji i rozsiane są na terenie całego kraju. Zazwyczaj lokalizacja jest tutaj drogą do sukcesu. Nasza Figlobajka położona jest w centralnej Polsce. Do nas blisko jest zarówno z Łodzi, Warszawy, Częstochowy, Wrocławia, Poznania czy Bydgoszczy. U nas najlepiej spędzić cały dzień, a więc czas poświęcony na podróż nie będzie czasem straconym. Aby skorzystać z wszystkich naszych atrakcji dzieci potrzebują minimum kilku godzin. Na miejscu zapewniamy monitorowany parking dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o swoje środki transportu.


Parki rozrywki dla dzieci – atrakcje


Parki rozrywki dla dzieci oferują rozmaite atrakcje, w Figlobajce znajdują się:
- 3 piętrowy małpi gaj
- ścianka wspinaczkowa
- basen z gąbkami
- park trampolin
- zjeżdżalnie
- tory ninja
- karuzela
- maszyny do gier
- „dmuchańce”
Wybrane przez nas atrakcje cieszą się ogromną i niesłabnącą popularnością wśród dzieci. Stale sprawdzamy stan techniczny wszystkich urządzeń, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników zabawy.


Parki rozrywki dla dzieci – rozwój poprzez zabawę


Wizyty w parku rozrywki pełnią bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka. W zabawie z rówieśnikami rozwijane są umiejętności społeczne, nawiązują się nowe znajomości, zdobywa się umiejętności radzenia sobie z problemami. Dzieci zdobywają też umiejętności manualne, zdolność logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię, poprawiają sprawność fizyczną. Bez zabawy rozwój dziecka byłby niemożliwy. W Figlobajce dzieci czują się świetnie, super się bawią, a dzięki temu wspaniale się rozwijają.

Parki rozrywki