Rodzinny Park Rozrywki Figlobajka

Park rozrywki Figlobajka

Mega Park Rozrywki Figlobajka Bełchatów to miejsce stworzone z myślą o całych rodzinach. Miejsce rozrywki, zabawy, ale też odpoczynku i relaksu. Najmłodsi, stawiający swoje pierwsze kroki, znajdą u nas zakątek dla siebie, gdzie całkowicie bezpiecznie będą mogli oddać się poznawaniu świata poprzez zabawę. Strefa bobasa w Figlobajce przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Atrakcje dla dzieci: trampoliny, basen z gąbkami, ścianka wspinaczkowa

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy ogrom atrakcji dostosowanych do ich wieku jak: trampolina, basen z gąbkami, ścianka wspinaczkowa, karuzela, zjeżdżalnie tory ninja, 3 poziomowy ogromny małpi gaj, karuzela, a nawet maszyny do gier. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych oferujemy zabawę na świeżym powietrzu na szalenie popularnych „dmuchańcach”. Wszystkie przygotowane atrakcje dla dzieci zapewnią mnóstwo zabawy i sprawią, że ciężko będzie wyciągnąć maluch z Figlobajki. Sprzęt oraz wszystkie  zabawki posiadają niezbędne atesty, a więc są w pełni bezpieczne.

Strefa relaksu dla rodziców i opiekunów

Z myślą o rodzicach i opiekunach przygotowaliśmy mini kafejkę oraz strefę relaksu. Podczas gdy Państwa dzieci oddają się szaleństwu w zabawie, możecie skorzystać z chwili odpoczynku, by „naładować akumulatory”. Tu znajdziecie Państwo miejsce na poczytanie ulubionych lektur przy kawie bądź herbacie, czas na surfowanie w sieci, bądź po prostu słodkie lenistwo.

Zatrudniamy profesjonalny personel

Nasz odpowiednio przeszkolony personel otoczy opieką bawiące się dzieci, zadba o to, by zabawa była nie tylko przyjemna, ale tez bezpieczna. Nasi pracownicy to osoby szczególnie lubiące dzieci, miłe i uprzejme. Nikogo nie zatrudniamy przypadkowo, przygotowany proces rekrutacji zapewnia dobór najlepszych. Każda osoba z naszego zespołu obejmie opieką Państwa podopiecznych i zawsze jest gotowa do pomocy.

Figlobajka miejsce dla każdego

Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający Figlobajkę spędzali przyjemnie czas i wracali do nas przy każdej nadarzającej się okazji.

Zapraszamy do Figlobajki!

atrakcje dla dzieci, park rozrywki