Rodzinnie w Figlobajce

Figlobajka – rodzinny park rozrywki


Rodzinny park rozrywki w Bełchatowie zaprasza do odwiedzin. Zapraszamy dzieci z rodzicami, z babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem. Rodzinna zabawa wzmacnia więzy, ale też daje olbrzymi zastrzyk radości i możliwość wspólnej zabawy. Czekamy równiej na zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne. Jesteśmy gotowi na przyjęcie dużej ilości rozbawionych maluchów wraz z opiekunami.


Kulki dla dzieci czekają


Główna atrakcja każdej sali zabaw, kulki dla dzieci, czekają w Figlobajce. Niesamowitą atrakcją są skoki na linach wprost do basenu z kulkami. Nasz trzypiętrowy małpi gaj daje możliwość nieograniczonej zabawy. Tory ninja to połączenie sportu, rozrywki i rekreacji. Tory przeszkód to super zabawa, dająca możliwość rywalizacji. Zjeżdżalnie czy maszyny do gier to nie lada gratka dla najmłodszych.


Strefa Bobasa


Nie zapomnieliśmy o najmłodszych, którzy jeszcze raczkują, bądź stawiają swoje pierwsze kroki. Dla nich stworzyliśmy strefę bobasa, w której znajdują się zabawki odpowiednio dobrane do ich wieku. Dostarczamy rozrywkę dla dzieci w każdym wieku.


Mini Bistro


W przerwach w zabawie zapraszamy do naszego zakątka, w którym znajduje się nasza mini kawiarnia. Można tu uzupełnić płyny i przekąsić małe co nie co. Chwila odpoczynku i regeneracji w trakcie zabawy przyda się każdemu.


Przy ładnej pogodzie…


Gdy warunki atmosferyczne pozwolą, będziemy organizować zabawę również na zewnątrz. Dmuchane atrakcje na świeżym powietrzu zawsze cieszą się ogromnym wzięciem i stanowią gratkę dla dzieciaków. Rodzice w tym czasie będą mogli cieszyć się relaksem w promieniach słońca. Figlobajka jest przygotowana na każdą pogodę, działamy zawsze, czy słońce czy deszcz, albo śnieg. Absolutnie najważniejsza jest udana zabawa w super humorach..


Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane, zaskoczymy Państwa ofertą. Czekamy na Państwa pytania, ale też sugestie i propozycje.

Rodzinny Park Rozrywki, Kulki Dla Dzieci