Parki zabawy łódzkie

Sale zabaw dla dzieci


Sale zabaw dla dzieci w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności. Z miłości do najmłodszych powstał nasz park rozrywki łódzkie Figlobajka. Zadbaliśmy o wyposażenie najwyższej jakości o dużych walorach zabawowo – rozwojowych. Zadbaliśmy o dużą, klimatyzowaną przestrzeń. Wszystkie prace zostały wykonane z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Naszą ambicją było stworzenie miejsca bezpiecznego jak dom i takiego, do którego wraca się tak chętnie jak do własnego domu. Prace budowlano remontowe to jedno, ale szalenie ważna kwestią był dobór profesjonalnego personelu. Stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę, a tego bez naszych przeszkolonych pracowników nie osiągniemy. Uważamy, że udało nam się wybrać najlepszych.


Park rozrywki łódzkie


Jeśli szukacie Państwo Park rozrywki Łódzkie to zapewniamy że super wyborem będzie Figlobajka Bełchatów. U nas znajdziecie Państwo miejsce wspaniałej zabawy, a także odpoczynku i relaksu. Możecie oddać dzieciaki w ręce naszego personelu. Zadbamy o ich dobre samopoczucie w Figlobajce i zorganizujemy zabawę pełną radości i uśmiechu.


Urodziny i imprezy


Figlobajka posiada dwie sale urodzinowe, bajecznie zaaranżowane. Gotowi jesteśmy do organizacji przyjęć z każdej okazji. Zapewniamy super atmosferę i przemiłą obsługę. Państwa dzieci będą na pewno bardzo zadowolone z takiego przyjęcia.


Lokalizacja to nasz atut


Położenie w centralnej Polsce jest naszym niewątpliwym atutem, łatwo do nas dojechać z takich miast jak Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, Częstochowa, Katowice czy Radom. W dzisiejszych czasach, przy zaawansowanej infrastrukturze drogowej dojazd do nas stał się szybki i komfortowy. Dodatkowo zapewniamy bezpłatny, monitorowany, duży parking.


W razie pytań dodatkowych służymy pomocą. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do rezerwacji terminów.

Park rozrywki łódzkie, Sale zabaw dla dzieci