Figlobajka z miłości do dzieci

Figlobajka park rozrywki dla dzieci

Park rozrywki dla dzieci Figlobajka powstał z miłości do dzieci. Uwielbiamy dzieciaki w każdym wieku, a uśmiechy na ich twarzach podczas zabawy to największa radość dla nas. Naszą ambicją jest, aby Figlobajka była ulubionym miejscem dzieci oraz ich opiekunów. U nas zawsze jest co robić bez względu na porę roku i pogodę. Można się bawić, ale tez odpocząć w miłej atmosferze.

Trampolina – uwielbiana przez dzieci

Ponieważ trampolina cieszy się niegasnącą popularnością wśród dzieci stworzyliśmy park trampolin, aby najmłodsi mogli nacieszyć się skokami na nich do woli. Trampoliny są w pełni bezpieczne, a nasz personel dba o Państwa pociechy podczas zabawy na nich. Zwyczajowo trampoliny są stałym elementem zabawy i są mocno oblegane.

Figlobajka, centrum rodzinnej zabawy

Park zabawy Figlobajka zaprasza dzieci w każdym wieku, każdy znajdzie tu dla siebie atrakcje i świetnie spędzi czas. Opiekunowie w tym czasie znajdą u nas relaks i odpoczynek. Wspólna zabawa również nie jest wykluczona. Stworzyliśmy Figlobajkę, aby wszyscy niezależnie od wieku czuli się u nas fantastycznie.

Spotkania urodzinowe

Figlobajka posiada dwie salki urodzinowe, w których zorganizujecie Państwo urodziny dziecka bądź imprezę okolicznościową. Komfortowe salki są klimatyzowane i posiadają odpowiednie wyposażenie. Każda impreza u nas zakończy się sukcesem. Nie ma potrzeby zawracać sobie głowy organizowaniem uroczystości w domu, my się tym zajmiemy, a państwo i goście poświęcą się zabawie.

Grupy zorganizowane – stała współpraca

Zapraszamy przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane do miłego spędzenia czasu w naszym parku rozrywki. Jesteśmy w stanie przyjąć duże grupy i zorganizować super rozrywkę. Zapewniamy fantastyczna zabawę przygodę w Figlobajce. Zapraszamy do kontaktu, w zależności od wielkości grupy oraz od czasu pobytu przygotujemy dla Państwa ofertę. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę.

trampolina