Figlobajka - super sala zabaw

Sala zabaw Figlobajka


Sala zabaw Figlobajka to miejsce stworzone przede wszystkim dla dzieci. Znajdziemy tu mnóstwo atrakcji. Dzieciaki w każdym wieku znajdą dla siebie odpowiednie zabawy. W Figlobajce nigdy nie ma nudy, zawsze jest coś nowego do eksploracji. Wyposażenie jest stale przeglądane pod kątem technicznym w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim korzystającym z naszych atrakcji.


Zjeżdżalnia moc atrakcji


Wszystkie dzieci uwielbiają emocje jakich dostarcza zjeżdżalnia. Nasza sala zabaw posiada zjeżdżalnie różnych rozmiarów, dla mniejszych i większych, odważnych i bardziej ostrożnych. Mamy też karuzele dla lubiących pokręcić się w kółko. Kto lubi skoki może śmiało użyć liny i skakać do basenu z gąbkami.


Przewaga nowoczesności


Figlobajka to najnowocześniejsza sala zabaw w regionie. Całe wyposażenie jest w nienagannym stanie, co zdecydowanie wpływa na jakość i bezpieczeństwo zabawy. Duży monitorowany parking to też niewątpliwie ogromna zaleta naszego obiektu, nie trzeba się martwić o miejsce i samochód.


Squash Bełchatów atrakcyjne sąsiedztwo


W sąsiedztwie Figlobajki znajduje się Squash Bełchatów, którego oferta może być super uzupełnieniem wizyty w Figlobajce. Dla osób lubiących sport i wysiłek fizyczny będzie to nie lada gratka, a dodatkowo ekstra wzór dla dziecka, że potrafimy spędzać czas aktywnie. Wspólne wizyty pozwolą zadbać o formę młodszych i starszych.


Figloimprezy


Zapraszamy do odwiedzin z okazji urodzin, imienin, dnia dziecka itp. Dysponujemy dwiema fanastycznymi, bajkowymi salkami, gdzie w komfortowych warunkach można zorganizować wszelakie imprezy. Czas zabawy można przeplatać z odpoczynkiem i wspólnym biesiadowaniem. Dzieci będą na pewno zachwycone możliwością goszczenia rówieśników i rodziny.


Sala zabaw – na każdą okazję


Jeśli macie Państwo pomysł w jaki sposób wykorzystać naszą salę zabaw prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i gotowi zorganizować imprezy według Państwa scenariusza.

sala zabaw, zjeżdżalnia, squash Bełchatów