Figlobajka, miejsce radosnej zabawy

Zabawy dla dzieci, Małpi Gaj


Zabawy dla dzieci organizowane w Figlobajce Bełchatów to moc emocji, radości i miło spędzonego czasu. Mega możliwości daje trzypiętrowy małpi gaj. Położony na dużej powierzchni, wypełniony super atrakcjami zapewnia niezapomniane chwile. Ogrom atrakcji sprawia, że dzieci się tutaj nie nudzą i co chwila mogą zmieniać charakter aktywności.


Trzypoziomowy małpi gaj


Nasz małpi gaj jest tak zaprojektowany żeby wszystkie dzieci miały okazję rozwijać swoje zdolności i sprawność. Można spokojnie pokręcić się w karuzeli, wskoczyć na linie do basenu wypełnionego gąbkami, korzystać ze zjeżdżalni, wspinać się po ściance. Czas zabawy zależy przede wszystkim od zasobu sił jakie posiada dziecko.


Park rozrywki Polska Figlobajka


W obecnych czasach poziom rozrywki jaki dostarczają światowe sale zabaw jest na identycznym jaki oferuje park rozrywki Polska Figlobajka. Niczym nie odstajemy od światowych trendów i jakości wyposażenia. Wysokie standardy, które zapewniamy, sprawiają, że odwiedziny w Figlobajce są niezapomnianym czasem i dzieci bardzo chętnie do nas wracają.


Kafejka z klimatem


Nasza mini kafejka oferuje napoje i przekąski dla małych i dużych. Mamy też niemały wybór łakoci dla łasuchów. A dla kawoszy najlepszą kawę w okolicy. Odwiedzający nas znajdą tu chwilę odpoczynku i relaksu.


Promocje Figlobajki


Dla naszych klientów przewidujemy szereg promocji. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i profilu na facebooku w poszukiwaniu okazji.

Zabawy dla dzieci, Park rozrywki Polska, Małpi gaj